Skočiť na hlavný obsah

Naše služby

zelená ikona v tvare šípky

Potrebujete doplniť blog článok na Váš web magazín? Nemáte predstavu ani skúsenosti ako by mal efektívny blog článok vyzerať? Obráťte sa na našich odborníkov. A pretlmočte im Vaše predstavy.

Zelená ikona v tvare okienka zvyčajne definujúceho hovorenie

Potrebujete svoje publikum osloviť prostredníctvom rozhovoru s vplyvným človekom? Alebo chcete predstaviť Váš produkt či službu prostredníctvom rozhovoru, no nemáte na to rozpočet? Skúste virtuálny rozhovor. Ak nemáte čas ani možnosti osloviť vplyvných ľudí, oslovte našich špecialistov. Radi Vám s virtuálnym rozhovorom pomôžu.

zelená ikona v tvare pc monitora

Pôsobíte v segmente, v ktorom sa je ťažké orientovať? Máte veľkú konkurenciu v odvetví? Ak chcete vizuálne komunikovať s Vašimi potenciálnymi zákazníkmi, nechajte si u nás pripraviť infografiku. Tá určite emócie Vášho publika pozitívne ovplyvní. Alebo navzájom porovná viaceré produkty.

zelená ikona v tvare z8chrann0ho kolesa

Sú Vaše blog články nudné a zastaralé? Nepredávajú sa Vám ani Vaše služby ani produkty? Dajte si urobiť analýzu. Naši odborníci premenia nudný charakter Vašich pôvodných článkov na vtipné pretextovanie hravou formou.

zelená ikona znázorňuje zoznam

Chcete vedieť, ktoré slová vyhľadávajú klienti vo Vašom odvetví? Neviete, ktoré články by ste mali v najbližšej dobe publikovať? Poraďte sa s našimi SEO expertmi. Radi Vám pomôžu vypracovať dlhodobý či krátkodobý content plán alebo poradia s príspevkami na sociálnych sieťach.

modrá ikona v tvare odznaku

Tvoríme tím s dlhoročnými prekladateľskými skúsenosťami z rôznych oblastí, ktoré využívame pri prekladoch online textov z/do anglického do/z nemeckého ako aj slovenského jazyka. A samozrejme pri tom využívame lokalizáciu, aby ste mohli efektívne expandovať na zahraničné trhy.