Skočiť na hlavný obsah

Naše služby

zelená ikona v tvare šípky

Potrebujete doplniť blog článok na Váš web magazín? Nemáte predstavu ani skúsenosti ako by mal efektívny blog článok o vašej kultúre či o tom, čo robíte vyzerať? Obráťte sa na našich odborníkov. A pretlmočte im Vaše predstavy či námet na nový blog článok, ktorý bude pre vašich zákazníkov nielen inšpiratívnym, ale aj efektívnym prínosom.

Zelená ikona v tvare okienka zvyčajne definujúceho hovorenie

Potrebujete svojich potenciálnych klientov alebo investorov osloviť prostredníctvom rozhovoru s vplyvným človekom? Skúste reálny rozhovor. Alebo chcete predstaviť Váš produkt či službu prostredníctvom rozhovoru, no nemáte na to rozpočet? Skúste virtuálny rozhovor. Ak nemáte čas ani možnosti osloviť vplyvných ľudí, oslovte našich špecialistov. Radi Vám s akýmkoľvek druhom rozhovoru pomôžu.

zelená ikona v tvare pc monitora

Infografika je ako keď sa povie, že "lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť". Patríte ku korporátnym spoločnostiam, v ktorých sa má váš novoprijatý zamestnanec problém orientovať? Vytvorili ste si "kľúčovku", ktorej chcete čo najrýchlejšie predstaviť podstatu vášho podnikania? Obráťte sa na nás! Ak chcete vizuálne komunikovať s Vašimi zamestnancami alebo aj zákazníkmi, nechajte si u nás pripraviť infografiku. Tá určite emócie Vašich zákazníkov, zamestnancov či partnerov pozitívne ovplyvní natoľko, že budú chcieť preniknúť do problematiky hlbšie.

zelená ikona v tvare z8chrann0ho kolesa

Zdá sa vám, že vaše kroky v marketingu sú neefektívne alebo zastaralé? Dajte si urobiť analýzu. Naši odborníci premenia vaše stereotypné marketingové zvyklosti na efektívny virálny marketingový systém, ktorý bude u Vašej cieľovky zaručene fungovať.

zelená ikona znázorňuje zoznam

Chcete vedieť, ktoré slová sa skloňujú v súvislosti s firemnou kultúrou klientov vo Vašom odvetví? Motivačné karty sú tu pre všetkých, ktorí potrebujú nielen motiváciu, ale aj hlbšie pochopenie toho, prečo to robia a pre koho to robia. Používajú sa veľmi jednoducho a rýchlo poslúžia ako ukazovateľ, či vodítko v danej situácii. Je možné ich používať ako meditačné karty každé ráno s posolstvom na daný deň alebo len tak – pre radosť či inšpiráciu kedykoľvek počas dňa.

modrá ikona v tvare odznaku

Tímové karty sú ideálnou technikou pre intristickú motiváciu. Poskytnutie úprimnej, pozitívnej spätnej väzby kolegom v nich zanechá pocit docenenia a zadosťučinenia. Sú navrhnuté na oceňovanie činnosti, nie len výsledku. Tímovú kartu tak môžete napísať alebo dostať kedykoľvek, umožňujú dlhodobú motiváciu, ktorá má zmysel bez väčších externých časových alebo materiálnych nákladov.