Skočiť na hlavný obsah

Nezaradené

Ak vlastníš nehnuteľnosti, inflácie sa nemusíš báť

Inflácia núti ľudí rozmýšľať, kde a ako efektívne investovať. Trh s nehnuteľnosťami na Slovensku je v súčasnosti pre niektorých Slovákov značnou dilemou. Niektorí Slováci nevedia, či si svoju nehnuteľnosť nechať alebo ju predať. Predaj nehnuteľností je ideálnym spôsobom ako získať finančné prostriedky, no načasovanie predaja je potrebné správne odhadnúť.

Značky

Tatranci odstrašujú turistov vypínaním osvetlenia

Vysoké Tatry sú centrom turizmu na Slovensku. Viaceré destinácie vo Vysokých Tatrách už avizovali kvôli obmedzeného tatranskému rozpočtu nočný život bez svetiel. Radnica informovala, že sa bude jednať o 1 500 kusov svetelných miest z celkového počtu 1 600. Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry s takýmto kontroverzným opatrením nesúhlasí.

Značky

Ako ovplyvnila pandémia Covid-19 mentálne zdravie teenagerov?

Pandémia súvisiaca s vypuknutím vírusu Covid-19 ovplyvnila nielen životy dospelých a podnikateľov, ale aj mentálne zdravie teenagerov. Ako ovplyvnila pandémia covid-19 mentálne zdravie teenagerov. Ako ovplyvnila pandémia covid-19 zmenila duševné zdravie stredoškolákov? Bude sa situácia vyvíjať v nasledovných mesiacoch pozitívne?